Lucas & Steve feat. Brandy – „I Could Be Wrong“

Written by on June 5, 2018

После неколкуте хитови и настапи на најпознатите фестивали ширум светот, холандското дуо Lucas & Steve го издаваат еден од нивните најветувачки синглови. Во соработка со американецот Brandy издаваат трака која сигурно ќе се најде меѓу летните хитови. Токму оваа тема оваа недела ја имаме како хите на неделата на Супер радио: Lucas & Steve feat. Brandy – „I Could Be Wrong“.


Super Radio Ohrid

Current track
TITLE
ARTIST

Background