DJ Toni

djtoni

DJ Toni – „Hip Hop Time“

Понеделник од 20:00 до 21:00 часот е вистинско време да го вклучите вашиот радио приемник на Супер радио и да уживате во одбраните денс хип хоп хитови на Dj Toni во неговата емисија „Hip Hop Time“.Super Radio Ohrid

Current track
TITLE
ARTIST

Background