Little Mix feat. Nicki Minaj – „Woman Like Me“

Written by on October 24, 2018

После подолго време фановите на Little Mix конечно го дочекаа првиот сингл од нивниот нов студиски албум. Насловот е „Woman Like Me“ и е соработка со Nicki Minaj. Од групата ќе речат дека овој петти албум е најдобриот до сега зашто „ја покажува силата на жените“. Оваа недела на Супер радио како ХИТ НА НЕДЕЛАТА ја вртиме: Little Mix feat. Nicki Minaj – „Woman Like Me“.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Continue reading

Super Radio Ohrid

Current track
TITLE
ARTIST

Background