Jennifer Lopez – Limitless

Written by on November 27, 2018

„Limitless“ е насловот на новиот сингл на латино ѕвездата Jennifer Lopez, која е дел од саундтракот од нејзиниот нов филм- романтичната комедија „Second Act“. Моќната балада која е излезена од „работилницата“ на Sia, a на чиј видео запис Jennifer за прв пат се јавува како режисер, оваа недела на Супер радио ја вртиме како ХИТ НА НЕДЕЛАТА: Jennifer Lopez – „Limitless“.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Super Radio Ohrid

Current track
TITLE
ARTIST

Background