Little Mix feat. Ty Dolla $ign – Think About Us

Written by on February 18, 2019

Талентираните женска група Little Mix го објавија синглот „Think Aout Us“, дел од албумот „LM5“ кој го издадоа минатата година. На него соработуваат со американскиот рапер Ty Dolla $ign и за него пред само три дена беше издаден и видео запис, две недели подоцна од најавеното. Денес на Супер радио како SUPERPLAY ја вртиме: Little Mix feat. Ty Dolla $ign – „Think Aout Us“.

SuperPlay се емитува секој ден во: 06:00 / 07:00 / 08:00 / 10:00 / 12:00 / 14:00 / 15:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00 и 23:00 часот.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Super Radio Ohrid

Current track
TITLE
ARTIST

Background