Mariah Carey feat Stefflon Don – A No No

Written by on April 8, 2019

Од новиот студиски албум на Mariah Carey насловен како „Cauton“, објавена е ремикс верзија на „A No No“ на која гостува раперката од Лондон Steflon Don. Траката е објавена на15-ти март и е подарок до обожавателите на Mariah, а една недела подоцна беше објавен и видео спот. Денес на Супер радио како SUPERPLAY ја имаме: Mariah Carey feat Stefflon Don – „A No No“.

SuperPlay се емитува секој ден во: 06:00 / 07:00 / 08:00 / 10:00 / 12:00 / 14:00 / 15:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00 и 23:00 часот.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Super Radio Ohrid

Current track
TITLE
ARTIST

Background